• Nasza Lokalizacja Al. Wojska Polskiego 32E, Człuchów
  • Zadzwoń Teraz +48 513 278 767
  • Godziny Otwarcia 8:00 - 20:00

SKALING

image

SKALING - Informacje

𝗪 𝗱𝘇𝗶𝘀𝗶𝗲𝗷𝘀𝘇𝘆𝗰𝗵 𝗰𝘇𝗮𝘀𝗮𝗰𝗵 większość osób marzy o pięknych, białych zębach 🦷 Przecież korzystny wygląd uzębienia wpływa na całokształt twarzy. Niestety nie każdy jest w stanie pochwalić się białym ⬜️ uzębieniem, bowiem mają naturalnie żółtą barwę 🟡, a mnóstwo z tych osób zmaga się również z osadem kamienia nazębnego, a niestety w tym wypadku estetyka idzie w parze ze zdrowiem. Na dobrą sprawę nawet szczotkowanie nie pomaga poradzić sobie z osadem. Osad to idealne środowisko dla bakterii, które wspiera ich rozwój. W tym wypadku na pomoc przychodzi nam zabieg taki jak 𝗦𝗸𝗮𝗹𝗶𝗻𝗴 i 𝗣𝗶𝗮𝘀𝗸𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲, które przede wszystkim sprawią, że zęby i dziąsła będą zdrowsze, a uśmiech piękniejszy.

𝗡𝗮 𝗰𝘇𝘆𝗺 𝗽𝗼𝗹𝗲𝗴𝗮 𝘀𝗸𝗮𝗹𝗶𝗻𝗴 ❓
Nic prostszego - dzięki skalingowi usuwamy gromadzący się kamień nazębny zbierający się wokół szyjek zębowych - nad dziąsłami i pod.

𝗞𝘁𝗼 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗻𝗮𝗿𝗮𝘇̇𝗼𝗻𝘆 ❓
Najbardziej narażone są osoby palące :smoking: oraz pijące duże ilości herbaty oraz kawy. ☕️

𝗖𝘇𝘆 𝘀𝗸𝗮𝗹𝗶𝗻𝗴 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗯𝗼𝗹𝗲𝘀𝗻𝘆 ❓
Większość z pacjentów nie odczuwa bólu, zabieg ten jest bezinwazyjny. Niektórzy pacjenci z większą wrażliwością zębów i dziąseł odczuwać mogą niewielki dyskomfort, dlatego czasem zaleca się znieczulenie.

𝗖𝘇𝘆 𝘀𝗮̨ 𝗽𝗿𝘇𝗲𝗰𝗶𝘄𝘄𝘀𝗸𝗮𝘇𝗮𝗻𝗶𝗮 ❓
Za każdym razem lekarz lub higienistka zbiera wywiad medyczny, który jest w stanie określić ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.
Przeciwwskazań jest bardzo mało, ale nie zaleca się zabiegu osobom które:
👉 mają pourazowe odklejanie się siatkówki oka, ❌
👉 posiadają rozrusznik serca, ❌
👉 mogą mieć choroby nerek, ❌
👉 mogą mieć astmę, ❌
👉 mogą mieć inne choroby układu oddechowego ❌

𝗨𝗺𝗼́𝘄 𝘀𝗶𝗲̨ 𝗻𝗮 𝘄𝗶𝘇𝘆𝘁𝗲̨ ❗️
📲 513 278 767
📧 recepcja@yasmed.pl
🏥 Aleja Wojska Polskiego 32E